Web Tasarım yaptırmak isteyen kobilere, hazır kurumsal site konusunda inanılmaz fırsatlar... 249 TL 'den başlayan web tasarım fiyatlarımızı, ekibimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz...
Web Tasarım Bağdat Caddesi Web Tasarımı
Anasayfa > Kategoriler >

Web Tasarım Bağdat Caddesi Web Tasarımı

Web Tasarım Bağdat Caddesi

İstanbul Bağdat Caddesi'ne web tasarım hizmeti veren firmamız, Göztepe Minibüs caddesi üzerinde yer almaktadır. Yaptırmış olduğunuz web tasarımı çalışmalarını minimum 3, maksimum 60 gün arasında teslim etmektedir. İşlerin teslim süresi, istenilen web tasarım özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Türkiye'nin tüm illerine web tasarım hizmeti vermekte olan Mandalina Web Tasarım firmamız, 7/24 online olan ekibimiz ile, GSM, E-Mail ve MSN yoluyla 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. En ucuz fiyata, en kaliteli hizmeti sunmak için yola çıkmış bulunmaktayız. 

Profesyonel grafikerlerimiz ve web tasarımcılarımız tarafından tasarlanacak olan web siteleriniz için, %50 iş öncesi, %50 iş sonrası şeklinde ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Web tasarım fiyatları, istenen tasarıma göre ve web yazılım diline göre değişiklik göstermektedir. Web sitenizde hangi özellikleri istediğinizle ilgili detaylı bilgileri ve sizinle aynı içerikteki beğendiğiniz sitelerden 1-2 örnek site adresini info@mandalinatasarim.com adresine mail atarsanız, ekibimiz en geç 1 saat içinde size mail yoluyla veya telefonla geri dönüş yapacaktır.

Ayrıca Mandalina Web Tasarım olarak, kurumsal firmalar için muhteşem bir kampanya başlatmış bulunmaktayız.
Yönetim Panelli + 1 ay ücretsiz destek + 1 yıl ücretsiz hosting + 1 yıl ücretsiz domain kaydı + Kurumsal web tasarım : 
SADECE 499 TL! 

Müşterilerimize verdiğimiz diğer tasarım hizmetlerini, sitemizin sağ ve sol tarafındaki menülere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

7/24 E-Mail ve MSN adresimiz olan info@mandalinatasarim.com adresinden ekibimizle irtibat kurabilir veya yine 7/24 destek verdiğimiz GSM numaramız 0544 550 5 550 'yi arayabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileğiyle,
Mandalina Tasarım Hizmetleri

TEL: 0212 873 5 777
GSM: 0544 550 5 550
E-Mail - MSN: info@mandalinatasarim.com